100HUF = 1.29 RON

Cselgáncs: két bajnoki bronzérem az Olimpia VSK-nak

2024.03.11 - 10:25
Antonio Ilie, Dragoş Polgár, Alina MIcaş és Marian Halas. (Fotó: SzOVSK)
Adina Micaș (78 kilogrammos súlycsoport) és Antonio Ilie (100 kilogrammos súlycsoport) szereztek bronzot, Dragoş Polgár épphogy lecsúszott a dobogóról.

Ploiești-en, a 21 éven aluliak országos egyéni bajnokságán léptek tatamira az elmúlt hétvégén a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub judokái.

Marian Halas edző résztvevő tanítványai közül bronzérmet szereztek Adina Micaș (78 kilogrammos súlycsoport) és Antonio Ilie (100 kilogrammos súlycsoport).
Bejutott a nyolcas döntőbe Dragoș Polgár is, viszont elvesztette a negyeddöntős meccset, így a 7. helyen zárt.

Az Olimpia VSK sportolóinak a következő hétvégén a 14 és 16 éven aluliak egyéni bajnoksága következik, amit március 15–17-én rendeznek Bákóban.

Szatmárnémeti Olimpia VSK

Kézilabda: a legjobb román nyolc között az Olimpia VSK-s lányok
Megnyerték a felső ház utolsó fordulójának a mérkőzését a Szatmárnémeti Olimpia VSK junior 2-es női kézilabdázói, és ezzel zsinórban második éve kvalifikálták magukat Románia legjobb nyolc csapata közé.
Cselgáncs: nemzetközi érmeket hoztak Terely tanítványai
Két nemzetközi tornán léptek tatamira az elmúlt hetekben a Szatmárnémeti Olimpia VSK sportolói, akik Terely Mihály edző judokái. Domaszék és Rimaszombat voltak a versenyek helyszínei.
Futball: pontokért megy Zilahra a Szatmárnémeti Olimpia VSK
A rájátszás utolsó előtti fordulójában a pénteki házigazda foglalja el az első helyet a tabellán 55 ponttal, a vendég Olimpia VSK a második, 41 ponttal.