100HUF = 1.29 RON

Cselgáncs: Bronzérmet szerzett a földharc-bajnokságon Paula Paștiu

2023.12.04 - 09:14
Paula Paştiu (Fotó: SzOVSK)
A Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub judokája, Paula Paștiu harmadik helyezett lett és ezzel bronzérmet szerzett az izvorani, U23-as korosztályos ne-waza (földharc) bajnokságon.

A szatmárnémeti Paula Paştiu, Marian Halas edző tanítványa Izvorani-ban lépett tatamira, ahol a +63 kilogrammos súlycsoport egyéni versenyének a végén állhatott dobogóra.
Jól szerepeltek még Dragoș Polgar és Antonio Ilie is, mindketten az 5. helyen zártak.
A versenyről élő közvetítést is adtak a szervezők, ez ITT nézhető vissza.

Egy nappal azelőtt, ugyancsak Izvorani-ban zajlott a 23 évesek judo csapatbajnoksága, amelyen a Szatmárnémeti Olimpia VSK csapata az 5. helyen zárt. A keret tagjai voltak: Dragoș Polgar (66 kg), Paul Cîmpan (73 kg), Zenoviu Șter (81 kg), Andrei Stan (81 kg), George Ilie (90 kg), Antonio Ilie (+90 kg).
Erről a megmérettetésről is volt élő közvetítés, amelyik ITT nézhető meg.

A Szatmárnémeti Olimpia VSK kis judokái a december 9-10-i hétvégén Nagykárolyba utaznak, ahol a Carei Kupát fogják megrendezni.

Közlemény

Kézilabda: a legjobb román nyolc között az Olimpia VSK-s lányok
Megnyerték a felső ház utolsó fordulójának a mérkőzését a Szatmárnémeti Olimpia VSK junior 2-es női kézilabdázói, és ezzel zsinórban második éve kvalifikálták magukat Románia legjobb nyolc csapata közé.
Futball: az utolsó másodpercben veszített az Olimpia VSK
Drámai véget ért a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapatának a 2023–2024-es idény, amely egy olyan mérkőzésen vesztette el a Liga 2-es osztályozós helyet, amit kézben tartott.
Cselgáncs: nemzetközi érmeket hoztak Terely tanítványai
Két nemzetközi tornán léptek tatamira az elmúlt hetekben a Szatmárnémeti Olimpia VSK sportolói, akik Terely Mihály edző judokái. Domaszék és Rimaszombat voltak a versenyek helyszínei.