1USD = 4.65 RON
100HUF = 1.28 RON

Cselgáncs: négy bajnoki ezüst az Olimpia VSK judokáinak

2024.04.22 - 16:02
Marian Halas edző tanítványai közült Iannis Marina (42 kg) és Rafael Ursu (46 kg) szereztek ezüstérmet, Terely Mihály edző tanítványai közül Maya Dihenes (57 kg) és Thiruvadi Alesszia (36 kg) küzdött a döntőben.

Az elmúlt hét végén Aradon léptek tatamira a Szatmárnémeti Olimpia VSK sportolói, ahol az U13 és az U15-ös korosztály bajnokságát rendezték. Ezen a megméretettésen Marian Halas, illetve Terely Mihály edzők tanítványai remek eredményeket jegyeztek.
A bajnokságot élőben közvetítette az egyesület a Youtube-on, a küzdelmeket ITT lehet visszanézni.

Halas

Marian Halas edző tanítványai közült az U13-as korosztályban Iannis Marina (42 kg) és Rafael Ursu (46 kg) szereztek ezüstérmet, mivel országos bajnoki második helyen zártak. Az U15-ös korosztályban Alessia Micaș (40 kg) hódította el a bronzérmet.

Terely

Terely Mihály edző tanítványai közül az U15-ös korosztályban Maya Dihenes (57 kg), az U13-as orosztályban pedig Thiruvadi Alesszia (36 kg) küzdött a döntőben, és mindketten hosszabbításban, egy intéssel kapta ki, így ezüstérmet szereztek.

Balkán-bajnokság

A bajnokság összes érmes sportolója egyébként szereplési jogot szerzett a Balkán-bajnokságra, amit az U15-ös korosztálynak Kolozsváron, az U13-as korosztálynak pedig Észak-Macedóniában fognak rendezni.

Szatmárnémeti Olimpia VSK

Cselgáncs: egyetemi bajnokságot nyert Paula Paștiu
Két jelentős tornán vettek részt az elmúlt hétvégén a Szatmárnémeti Olimpia VSK judokái. Marian Halas tanítványai egy bajnoki címmel és további öt éremmel gazdagították a gyűjteményüket.
Cselgáncs: sporttörténelmet írtak Aradon
Történelmi eredményt értek el a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub judokái a felnőttek egyéni országos bajnokságán, Aradon. A szatmári küldöttség legjobbja Maidelines Gorguet volt.
Cselgáncs: érmekkel tértek haza Terely tanítványai
Terely Mihály edző tanítványai három bronzéremmel tértek haza, és másik két sportoló a nyolcaddöntőig jutott el, a Bákóban rendezett U14-es és U16-os korosztályos egyéni bajnokságon.