1USD = 4.65 RON
100HUF = 1.28 RON

Vívás: olimpiai kvalifikáción vesz részt Alex Oroian

2024.04.26 - 16:07
Megérdemelten mérkőzik a Differdange-i tornán a szatmárnémeti fiatal. (Fotó: SzOVSK)
A luxemburgi, minősítő párbajtőr-torna pénteken kezdődik, de a mi sportolónk vasárnap, április 28-án, a zárónapon lép majd pástra.

A luxemburgi Differdange településre utazott el a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub párbajtőrvívója, Alex Oroian, ahol a párizsi nyári olimpiai játékokra rendeznek kvalifikációs tornát.

Nagy Lehel edző tanítványa jól teljesített a legutóbbi nagy szabású nemzetközi tornán, ugyanis a 16. lett az U23-as korosztály európai körversenyének budapesti állomásán, amelyen közel 400 nevező volt, ezzel érdemelte ki a részvételt.

A luxemburgi, érdemességet vizsgáló torna pénteken kezdődik, de a mi sportolónk vasárnap, a záró napon lép majd pástra. A különböző fegyvernem küzdelmeinek győztese szerez olimpiai kvótát a 2024-es párizsi nyári olimpiai játékokra.

Szatmárnémeti Olimpia VSK

Futball: győznie kell az Olimpia VSK-nak a biharszentandrásiak ellen
A Liga 3 hétközi fordulójában hazai pályán játszik a Biharszentandrási Crișul ellen kedden a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapata. Kötelező nyerniük a szatmárnémeti fiúknak.
Cselgáncs: egyetemi bajnokságot nyert Paula Paștiu
Két jelentős tornán vettek részt az elmúlt hétvégén a Szatmárnémeti Olimpia VSK judokái. Marian Halas tanítványai egy bajnoki címmel és további öt éremmel gazdagították a gyűjteményüket.
Kézilabda: nyertek Nagyszentmiklóson a lányok, feljöttek a második helyre
A Szatmárnémeti Olimpia VSK női kézilabda junior II-es korosztályos csapata nyerte meg magabiztosan Nagyszentmiklóson a bajnoki rájátszás 4-es számú felső házának a rangadóját.