2024. 04 26.

Tud-e fordítani a PSG?

2021.05.04 - 12:00
Mahrez találatának köszönhetően került előnybe a Manchester City / Fotó: goal.com
Nagyot kell küzdenie a PSG-nek a Manchester City ellen, amennyiben az idei évben is be szeretne jutni a Bajnok Ligája döntőjébe.

Az előző mérkőzésen ugyanis a zseniális Pep Guardiola által irányított Manchester City fordítani tudott, és 2–1-es győzelemmel távozott Párizsból, a Parc des Princes-ből. Mint ismeretes, az első találkozót a franciák kezdték jobban, Marquinhos már a 15. percben megszerezte a vezetést Angel Di Maria gólpasszából (1–0). A manchesteri csapat a félidőben összeszedte magát, és Kevin De Bruyne révén a 64. percben kiegyenlített (1–1). Hét perccel később már a vezetést is megszerezték a vendégek, a 71. percben a csapat algériai szélsője, Riyad Mahrez szabadrúgásból volt eredményes (1–2).

A Mauricio Pochettino által irányított Paris Saint-Germain már nem tudott válaszolni, sőt, a 77. percben emberhátrányba is került, miután Idrissa Gueye piros lapot kapott. Így hazai pályán szenvedtek vereséget a franciák, akik így hátrányban készülnek a várva várt visszavágóra. A „pénzmágnások” közötti visszavágót ma 22 órai kezdettel játsszák a Manchester City otthonában, az Etihad Stadionban. A mérkőzést a Digi Sport1, a Look Sport+ és a Telekom közvetíti.

K.A

Következik a Real Madrid – Manchester City visszavágó
Egy emlékezetes és parádés első meccs után Madridba költözik a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének slágermérkőzése, a Real és a Manchester City párharca.
Kovács „Tiszát” méltatja Európa
Nem fukarkodtak a dicsérő és magasztaló szavakkal az angol és spanyol, illetve román szakemberek Kovács István teljesítményét illetően, akit még a párizsi BL-döntőre is esélyes lett.
Parádéztak a csapatok és Kovács István
A Manchester City hazai pályán 4–3-ra legyőzte a Real Madridot a labdarúgó Bajnokok Ligája kedd esti, parádés futballt hozó elődöntőjében. Nem csak a két csapat, hanem a nagykárolyi FIFA-bíró Kovács István is bravúrosan irányította a meccset.