1USD = 4.63 RON

Cselgáncs: aranyérmet szerzett Paula Paștiu és Miguel Codreanu

2024.01.22 - 09:11
(Fotó: SzOVSK)
Aranyérmet szereztek a Severinului Kupán, az U21-es csoportban Paula Paștiu és Miguel Codreanu, akik Marian Halas tanítványai.

Megkezdődött versenyévad a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub judokáinak is, Marian Halas edző kíséretében pedig Drobeta Turnu Severin-en (Szörényvár) voltak a szatmáriak, aki tatamira léptek a Severinului Kupa nemzetközi tornán.

Ezen a megmérettetésen Romániából, Horvátországból, Bulgáriából, Ukrajnából és Moldovából mintegy 40 egyesület 350 sportolója  vett részt.

Az U21-es korosztályban Paula Paștiu és Miguel Codreanu állhattak a dobogó legfelső fokára, míg Emanuel Tar és Antonio Ilie ezüstérmet szereztek.

Az U18-as korosztályban Adina Micaș zárt a 2. helyen, míg Rareș Pașca harmadik lett, akárcsak Anisia Halas és Iannis Marina, aki az U14-es korosztályban szereztek bronzérmet.

Szatmárnémeti Olimpia VSK

Futball: győznie kell az Olimpia VSK-nak a biharszentandrásiak ellen
A Liga 3 hétközi fordulójában hazai pályán játszik a Biharszentandrási Crișul ellen kedden a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapata. Kötelező nyerniük a szatmárnémeti fiúknak.
Cselgáncs: egyetemi bajnokságot nyert Paula Paștiu
Két jelentős tornán vettek részt az elmúlt hétvégén a Szatmárnémeti Olimpia VSK judokái. Marian Halas tanítványai egy bajnoki címmel és további öt éremmel gazdagították a gyűjteményüket.
Kézilabda: nyertek Nagyszentmiklóson a lányok, feljöttek a második helyre
A Szatmárnémeti Olimpia VSK női kézilabda junior II-es korosztályos csapata nyerte meg magabiztosan Nagyszentmiklóson a bajnoki rájátszás 4-es számú felső házának a rangadóját.