×
2021. 12 05.
Vasárnap
Vilma
2 °C
Borult idő
1EUR = 4.95 RON
1USD = 4.38 RON
100HUF = 1.36 RON
Sport

Avasfelsőfalu – Olimpia rangadóval indul a visszavágó

2021.10.15 - 16:21
Megosztás:
Avasfelsőfalu – Olimpia rangadóval indul a visszavágó
A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi fordulóinak a programja és a bíróküldés.

LABDARÚGÓ LIGA 4, B-CSOPORT, 1. FORDULÓ

Turci Voința – Erdődi Cetate 800 5–1

1. Batizi Sportul    5    4    1    0    24–6    13
2. Aranyosmeggyesi Dacia    5    4    1    0    19–6    13
3. Homoródi Codreana    5    4    0    1    18–11    12
4. Lázári Voinţa    5    3    0    2    16–11    9
5. Turci Voinţa    4    3    0    1    16–12    9
6. Bábcai Voinţa    4    2    0    2    17–13    6
7. Szatmárudvari Someşul    5    2    0    3    13–11    6
8. Apai Victoria    5    2    0    3    8–10    6
9. Szamosdobi Voinţa    4    1    0    3    7–11    3
10. Erdődi Cetate 800    5    1    0    4    7–19    3
11. Halmi Speranţa    5    1    0    4    8–26    3
12. Meggyesgombási Venus    5    0    0    5    2–19    0

LABDARÚGÓ LIGA 4 ELITE, A-CSOPORT, 8. FORDULÓ

Szombat (ifik: 14.00; felnőttcsapatok: 16.00)

Pálfalvi Unirea – Bélteki Ştiinţa 
B.: Simon Elek – Denis Gherman, Bátori Patrick; m.: Claudiu Matei.

Avasfelsőfalui Energia – Szatmárnémeti Olimpia 1921
B.: Rareş Vidican – Răzvan Ionuţ Soponar, még egy Bihar megyei asszisztens; m.: Vigh József.

Vasárnap (ifik: 14.00; felnőttcsapatok: 16.00)

Mikolai Turul – Luceafărul Decebal
B.: Simon Elek – Bauer Adalbert, Bauer József; m.: Ion Turtureanu.

Pusztadaci Recolta – Avasújvárosi Talna 
B.: Sergiu Neichi – Ştefan Bathory, Lukács Levente; m.: Marcel Savaniu.

LABDARÚGÓ LIGA 4 ELITE, B-CSOPORT, 8. FORDULÓ

Szombat (ifik: 13.00; felnőttcsapatok: 16.00)

Tasnádi Unirea – Kaplonyi SE 
Az ificsapatok Kaplonyban, a felnőttcsapatok Nagykárolyban játszanak
B.: Sălăgean Norbert – Botos Roland, Florin Moisa; m.: Pataki Zoltán.

Kálmándi Schwaben – Nagykárolyi VSK Victoria 
B.: Ciprian Rebegea – Vlad Ardelean, Dan Mihuţ; m.: Remus Mândreanu.

Vasárnap (ifik: 13.00; felnőttcsapatok: 15.00)

Kaplonyi Fortuna – Börvelyi Stăruinţa 
B.: Răzvan Bogdan – Nagy Szabolcs, Răzvan Miclăuş; m.: Eugen Halici.

Vasárnap (felnőttcsapatok: 16.00)

Szaniszlói Recolta – Vetési Viitorul 
B.: Ciprian Rebegea – Jennifer Damian, Raul Chiorean; m.: Gavril Rus.

LABDARÚGÓ LIGA 4, A-CSOPORT, 7. FORDULÓ

Szombat

16.00: Óvári Someşul – Csomaközi Schamagosch 
B.: George Chiorean – Ciprian Miron, Réday Árpád; m.: Ionel Borz.

Vasárnap 

13.30: Nagykárolyi VSK Victoria II – Érdengelegi Termala 
B.: Sălăgean Norbert – Jennifer Damian, Raul Chiorean; m.: Vasile Racolţa.

13.30: Csanálosi Kneho – Viitorul Lucăceni
B.: Sebastian Raţ – Sebastian Petruţ, ifjabb Sebastian Raţ; m.: Kegyes Tibor.

14.00: Tasnádszántói Vulturii – Érendrédi Real
B.: Tudor Radu – Tóth Krisztián, Cătălin Maxi; m.: Rozs Zoltán.

16.00: Piskolti Unirea – Mezőfényi Fröhlich 
B.: Sălăgean Norbert – Ciprian Miron, George Chiorean; m.: Nicolae Morar.

16.00: Újmárnai Platanul – Gencsi SE 
B.: Sebastian Raţ – Sebastian Petruţ, ifjabb Sebastian Raţ; m.: Ciprian Hriţiu.

Szabadnapos: Kismajtényi Crasna.

LABDARÚGÓ LIGA 4, B-CSOPORT, 6. FORDULÓ

Szombat

16.00: Szatmárudvari Someşul – Halmi Speranţa 
B.: Răzvan Bogdan – Florin Raţiu, Alex Estan; m.: Viorel Stoica.

Vasárnap

13.30: Homoródi Codreana – Erdődi Cetate 800 
B.: Pop Emánuel – Daniel Bonţidean, Alberto Bor; m.: Radu Chioreanu.

14.00: Aranyosmeggyesi Dacia – Turci Voinţa 
B.: Kopriva Zsolt – Botos Roland, Florin Moisa; m.: Bâlc Csaba.

16.00: Batizi Sportul – Bábcai Voinţa 
B.: Marian Ciceu – Juhász Tibor, Iulian Peter; m.: Liviu Năstruţ.

16.00: Lázári Voinţa – Szamosdobi Voinţa 
B.: Marius Mihai – Andrei Szabo, Bátori Patrick; m.: Cornel Ziman

16.15: Meggyesgombási Venus – Apai Victoria 
B.: Pop Emánuel – Alin Lung, Raul Boitor; m.: Marcel Andreica.

LABDARÚGÓ LIGA 5, 5. FORDULÓ

Szombat

16.00: Szárazberki Unirea – Érdengelegi Termala II
B.: Cosmin Iuhas – egy szatmári asszisztens, Marius Coman; m.: Ioan Iuhas.

Vasárnap

13.00: Recolta II Szamosdara – Szopori Dacia 
B.: Andrei Sabo – Florin Raţiu, Florin Rentea; m.: Kegyes Adalbert.

14.00: Kökényesdi Ugocsa – Luceafărul Decebal II
B.: Alexandru Gherasim – Gheorghe Dumitraş, Trella Zorán; m.: Oscar Schwarcz.

16.15: Érkávási Olimpia – Szatmárhegyi Viitorul 
B.: Tudor Radu – Tóth Krisztián, Cătălin Maxi; m.: Marcel Dorca.

16.15: Nagytarnai Înfrăţirea – Nagymajtényi Gloria 
B.: Gheorghe Dumitraş – Alexandru Gherasim, Trella Zorán; m.: Oscar Schwarcz.

Élre állt a végére a Viki második csapata
Élre állt csoportjában a labdarúgó Liga 4 őszi idényének a végére a Nagykárolyi VSK Victoria II csapata.
Hibátlan maradt 2021-ben a Reki II
Gólgazdag fordulóval zárult a megyei labdarúgó-bajnokság őszi idénye: a Liga 4 két szériájának tizenkét mérkőzésén összese 68 gólt rúgtak a csapatok, így a meccsenkénti átlag 5,6 találat volt.
Még egy fordulót játszanak a Liga 4-ben és a Liga 5-ben
A megyei másod- és harmadosztályos labdarúgó-bajnokságokban ezen a hétvégén is rendeznek egy-egy fordulót – bíróküldés.
Cookie