×
2022. 05 21.
Szombat
Konstantin
21 °C
Borult idő
1EUR = 4.95 RON
1USD = 4.67 RON
100HUF = 1.29 RON
Vidék

Végzősöket díjaztak

2012.05.29 - 21:00
Megosztás:
Végzősöket díjaztak

Szatmár megye 27 középiskolájának 79 legjobb tanulmányi eredménnyel rendelkező végzősét díjazta Csehi Árpád és Ilyés Gyula.

Szatmár megye 27 tanintézményének 79 legjobb végzős diákját díjazták tegnap délután a Dinu Lipatti Filharmóniában. Az első alkalommal megszervezett díjátadási ünnepségen elhangzott, a Szatmár Megyei Tanács és a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal kezdeményezésére született Díjkiosztó gálán során emlékplakettel, oklevéllel, éremmel és egy szál virággal jutalmazták a Szatmár megyei kollégiumok, líceumok, gimnáziumok és iskolák legjobb tanulmányi eredményeit elért végzős diákjait. A megnyitón Csehi Árpád Szabolcs, a Szatmár Megyei Tanács elnöke elmondta, sokszor beszélnek a megye értékeiről, ám fontos, hogy a megye humánerőforrásairól is beszéljenek, hiszen a tehetséges, szorgalmas diákok munkájának köszönhetően fejlődik a térség gazdasága. Ilyés Gyula, Szatmárnémeti polgármestere szerint megyénk fejlődése a fiatalok, diákok munkájától függ, hiszen ha nincsenek jól képzett szakemberek a munkaerőpiacon, akkor a beruházók sem fektetnek be Szatmárnémetiben, Szatmár megyében. „Ma a négy éven át csiszolt gyémántok díjazására gyűltünk össze, de a megyében sok tehetséges diák van, akiket ma nem díjazunk, ám róluk sem szabad elfeledkeznünk” — fogalmazott Gigel Buth főtanfelügyelő.

Díjazottak

Mihai Eminescu Nemzeti Kollégium

Crişan Maria Iulia XII. A

Varga Adrienn Ivett XII. A

Hurducaş Patricia Andra XII. F

 

Kölcsey Ferenc Főgimnázium

Szilágyi Andrea-Juliana XII. A

Poszet Cynthia-Regina XII. A

Villányi Júlia XII. A

 

Ioan Slavici Nemzeti Kollégium

Cosma Ioan Florin XII. B

Trif Mihaela XII. E

Vasile Diana XII. D

 

Doamna Stanca Főgimnázium

Rusu Denisa XII. D

Stan Georgiana XII. C

Bálint Beáta XII. E

 

Gheorghe Dragoş Gazdasági Iskolaközpont

Ziman Monika XII. D

Gábor Anita XII. G

Pap Carla Viorica XII. B

 

Szatmárnémeti Református Gimnázium

Czikle Klaudia Mónika XII. C

Ferenczi Norbert XII. A

Ludroczki Rudolf-Imre XII. C

 

Nicolae Steinhardt Ortodox Gimnáizum

Madai Delia XII. B

Vraja Alin XII. A

Tompoş Marinel XII. A

 

Hám János Római Katolikus Iskolaközpont

Hadházi Zsuzsanna XII. B

Leitner Thomas XII. B

Kóczinger Hannelore XII. B

 

Johann Ettinger Német Líceum

Tamas Luciana XII. C

Iorga Cristian XII. A

Mercse Andrei XII. A

 

Aurel Popp Zene- és Képzőművészeti Líceum

Czinzel Ingrid XII. A

Kind Csilla XII. B

Lázár Henrietta XII. B

 

Szatmárnémeti Sportlíceum

Dobrican Emanuela XII. A

Popovici Sergiu XII. A

Balog Ioana XII. A

 

Ion I.C.Brătianu Telekommunikkációs és Szállítási Iskolaközpont

Meghişan Claudiu Vasile XII. A

Mocan Maria XII. C

Lup Cătălina Lenuța XII. C

 

Traian Vuia Szakközépiskola

Tătăran Alexandra Andreea Ioana XII. B

Zimbru Dănuţ Nicolae XII. B

Dumitre Vasile Marcel XII. B

 

Elisa Zamfirescu Technikai Kollégium

Zimbru Mariana XII. A

Ciugurean Călin XIII. E

Berei Emese XII. B

 

Constantin Brâncuşi Iskolaközpont

Săveanu Gabriela XII. B

Miculaş Maria XII. B

Copil Florin XII. B

 

George Emil Palade Élelmiszeripari Iskolaközpont

Bura Ana XII. C

Pleş Georgiana XII. C

Corondan Mădălina XII. C

 

Unio Líceum

Bumb Fănică Vasile XIII. A

Timp Nicolae Vasile XII. A

Dobraş Ana Cristina XII. B

 

Nagykárolyi Kalazanci Szent József Római Katolikus Iskolaközpont

Baumli Annamária XII. B

Csizmár Botond XII. A

Veres Ildikó XII. B

 

Nagykárolyi Elméleti Líceum

Mentes Bernadette XII. B

Mateş Paula XII. E

Merker Balázs XII. B

 

Iuliu Maniu Iskolaközpont

Botezatu Anda XII. A1

Micovschi Cristina XII. A1

Măerean-Papai Erik-Lucian XII. A1

 

Simion Bărnuțiu Mezőgazdasági Iskolaközpont

Purdea Cristina Florica XII. A

Balas Luisa XII. A

Balaz-Kariko Judit-Claudia XII. B

 

Tasnádi Ipari Iskolaközpont

Doringer Henrietta Anna XII. B

Todoran Gabriela Mădălina XII. C

Crişan Florica Nicoleta XII. C

 

Avasfelsőfalui Elméleti Líceum

Popa Cristina XII. A

Seleveschi Anca Maria XII. A

Andor Sabrina XII. A

Pop Mădălina XII. A

 

Ioniţă G. Andron Szakközépiskola

Berinde Marinela Gabriela XII. C

Gherman Irina XII. C

Farcaş Cristina Gabriela XII. C

 

Erdődi Iskolaközpont

Durus Raluca Roxana XII. A

Benkő Gabriel Alexandru XII. A

Balint Norbert Denis XII. A

 

Sárközújlaki George Bariţiu Iskolaközpont

Lola Diana-Lola XII. A

Molnar Margareta XII. B

Fazica Lenuţa-Delia XII. A

 

Cookie