25 °C
1USD = 4.59 RON

Nyíradonyban nem ment a Kinder FC focistáinak

2013.02.05 - 18:45

Két döntetlennel és két vereséggel zárta a Kinder FC Nagykároly 11 éven aluliak labdarúgócsapata az Interliga nemzetközi teremtorna harmadik fordulóját, Nyíradonyban.

Tabi Zsolt edző tanítványai a házigazdákkal szembeni 1–1-es döntetlennel nyitottak (nagykárolyi gólszerző: Nyéki Kevin), majd 5–1-es vereséget szenvedtek a Görög focisuli 2003-as együttesével szemben (gólszerző: Papp Szabolcs). A sárospatakiakkal elért gólnélküli döntetlent újabb vereség követett, ezúttal a Görög focisuli 2002-es csapata verte a Kinder FC-t 3–0-ra. Ezzel az 5. helyen zártak Nyíradonyban, az összetettben pedig visszacsúsztak a 4. pozícióba.

Barth Kevin eddigi hét találatával a negyedik helyen áll a góllövőlistán, őt követi csapattársa, Ilyés Dániel öt góllal.

A következő fordulót február 17-én rendezik, és a Kinder FC lesz a házigazda. A találkozókat a helyi Iuliu Maniu Műszaki Líceum sporttermében fogják játszani 11 órától.

A forduló végeredménye

1. Görög Focisuli 2002 9 pont (7–2), 2. Görög Focisuli 2003 9 (11–4), 3. Sárospatak 5, 4. Nyíradony 2 (1–5), 5. Kinder FC 2 (2–9).

Az összetettben (három forduló után)

1. GFS 2002 34 pont/14 mérkőzés, 2. GFS 2003 27/14, 3. Sárospatak 16/9, 4. Kinder FC 15/14, 5. Nyíradony 9/14, 6. Munkács 5/5, 7. Hajdúsámson 2/5, 8. Tarpa 0/5.