×
2024. 03 29.

Kettős Kovács-siker Tordán

2021.08.16 - 13:56
Újabb sikert könyvelhettek a szatmárnémeti Kovács-testvérek, hiszen a Szatmárnémeti Nemzetközi Sakkfesztiválon (FISSM) aratott győzelmeik után Tordán jeleskedtek Ciprian Muntean edző tanítványai.

Mint arról beszámoltunk, az elmúlt héten a FISSM keretében rendezett Ioan Todosiciuc Emléktorna blitz-versenyén Balázs a 8 évesek, Ábel pedig a 10 évesek versenyét nyerte meg, majd hétvégén, a Kolozs megyei település sóbányájában rendezett Salina Kupán is a dobogó legfelső fokára állhatták. Mindketten 5 pontot gyűjtöttek a lejátszott 6 partin, ezzel Balázs a 8 évesek, Ábel pedig a 10 évesek versenyében bizonyult a legjobbnak.

cropped-kovacsBalazsTordacropped-kovacsAbelTorda

Sakk: bajnoki ezüstérmet szerzett Seletye Dominik
A Vâlcea megyei Căciulatán február 21–24. között zajlott az Elisabeta Polihroniade iskolai országos sakkbajnokság 2024-es kiírása rapidsakk/blitz és feladvány próbákban.
Sakk: Muntean és Kovács siker Tasnádon
A szatmárnémeti városi sportklub ifjú sakk-reménységei, Cristian Muntean és Kovács Balázs is az élen zárt a hétvégi Tasnád Város Kupáján.
Remek eredményeket jegyeztek az Olimpia VSK sakkozói Félixfürdőn és Nagybányán
A Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub fiatal sakkozói nagyon jó eredményeket jegyeztek az elmúlt hétvégén azon a két nemzetközi tornán, amelyet Nagybányán, illetve Félixfürdőn rendeztek.