Zsigmond
1USD = 4.65 RON

Kétezer kilométer van a szatmári kajakos evezőiben!

2022.10.13 - 13:13
A dobogó legfelső fokára állhatott Molnár Rajmond (Fotó: Molnár Rajmond Facebook oldala)
Kajak-maratonnal zárult az idei, romániai evezős szezon, aradi sporttársaival vállvetve nyerte meg a 14 kilométeres versenyt a szatmári Molnár Rajmond. Kétezer kilométer van az evezőiben!

Az evezősport-szezon utolsó versenyét tartották október 7. – 9. között Bascov – Piteştiben egy országos kajakmaraton-bajnokság formájában.
A versenyen részt vett Molnár Rajmond Milán is, aki a Voința Arad atlétáival együtt küzdött a kilométerekkel és az ellenfelekkel, míg végül sikerült elérni a kitűzött célt és megnyerni a 14 km-es versenyt a Master kategóriában (35+).

A szezon számokban

Csak néhány szám, ami hozzájárult Molnárnak ehhez a teljesítményéhez: több mint 2000 kilométernyi evezés ebben a szezonban, 1500 km autózás a különböző helyszínekre, a 9 fős csapat összetartozása, több tucat, bátran küzdő ellenfél és egy végtelen egymást segítő, egymást tisztelő sportolói közösség, „Gyere Rajmi!”-t skandáló népes galéria. Molnár Rajmond ezúton is köszöni mindenkinek akik közvetve vagy közvetlenül hozzájárultak ehhez az szerepléshez és az elért eredményekhez.

Princz Csaba

Kajak: aranyat ért Molnár Rajmond evezése
A dobogó legfelső fokára állhatott a szatmárnémeti Molnár Rajmond, miután ismételt Piteşti-en és tavaly után idén is megnyerte az október 7. - 8.-i, Bascov tavi kajak-maratont.
Másodjára is megvédték bajnoki címüket a lányok
A magyar női kajaknégyes ismét megvédte címét 500 méteren a tokiói olimpián, az egység vezérevezőse, Kozák Danuta pályafutása hatodik ötkarikás aranyérmét szerezte.