22 °C
1USD = 4.65 RON

Két aranyérem Szilágysomlyóról

2013.07.09 - 14:49

A második helyen zárt a Nagykárolyi Diákklub és a Nagykárolyi Kart Racing SE közös kartingcsapata az iskolásbajnokság első fordulójában, Szilágysomlyón.

A 9. Silvania Kupa néven kiírt bajnoki futamon Mille János edző tanítványai két arany– és egy ezüstérmet szereztek az egyéni küzdelmekben. Schmidt Helmut (pufo korosztály) és Varga Tamas (felnőtt 100 kategória) állhattak a dobogó legfelső fokára, míg Negru Norbert (felnőtt 100) a második helyen zárt. Selymesi Dávid, Kaller Márk, Egli Krisztián, ifj. Mille János és Gindele Imre dicséretben részesültek.

A szilágysági versenyen egyébként a házigazdák és a nagykárolyiak mellett szatmárnémeti, resicabányai, vajdahunyadi, nagyváradi, marosvásárhelyi, margittai, kudzsiri, nagybányai, zilahi, kolozsvári, szászvárosi, rukkori és szászsebesi diákklubok karting szakköreinek a pilótái vettek részt.