×
2024. 04 25.

Két arany, két ezüst a szatmári tornászlányoknak

2021.10.05 - 13:23
A Nemzetközi Naturál Testépítő Szövetség (INBA) égisze alatt rendezett Hungarian INBA Elite Tour&Pro Show 2021 elnevezésű nemzetközi versenyen léptek a zsűri elé a Szatmárnémeti Thomas Gym fitness-tornászai.

A pécsi megmérettetés a magyarországi versenyzőknek világbajnoki kvalifikációs torna volt, ami tovább emelt az Elite Tour körverseny rangján – a vb-t Bukarestben fogják rendezni.
Marius Thomas edző tanítványai kiválóan szerepeltek, hiszen két korosztályban az első két helyet foglalták el. A 8–10 évesek között Anastasia Bonea nyert aranyérmet, míg Lara Maria Fănăţan a második lett.
A 11–13 évesek megmérettetésén Andreea Eliza Gnandt állhatott a dobogó legfelső fokára, a nagy riválisa, Nagy Regina pedig ezúttal ezüstéremmel térhetett haza.

Vb-érmekkel tértek haza a táncosok
A Tánc Világszövetsége (WDA) által rendezett világbajnokságon léptek zsűri elé Soroksáron a szatmárnémeti Thomas Gym hat sportolója, fitnesz akrobata-show kategóriában.
Debrecenben zárták az évet a lányok
Immár hagyománnyá vált, hogy a Szatmárnémeti Thomas Gym Sportklub Debrecenben, a Szivárvány SE által rendezett Jégvirág fitness-versenyen zárja az évadot.
Vb-érmekkel tértek haza a szatmári fitnesz-tornászlányok
Egy világbajnoki, és további négy érmet szereztek meg a Szatmárnémeti Thomas Gym sportolói a Nemzetközi Naturál Testépítő-szövetség (INBA) égisze alatt rendezett bukaresti világtornán, amelyen közel 200 versenyző mérkőzött meg egymással.