×
2021. 10 16.
Szombat
Gál
3 °C
Erős felhősödés
1EUR = 4.95 RON
1USD = 4.26 RON
100HUF = 1.38 RON
Sport

Itt a megyei focibajnokság hétvégi programja és a bíróküldés

2021.09.24 - 14:01
Megosztás:
Itt a megyei focibajnokság hétvégi programja és a bíróküldés
Ezen a hétvégén újabb fordulót rendeznek a megyei labdarúgó-bajnokságban.

LABDARÚGÓ LIGA 4 ELITE, 5. FORDULÓ, A-CSOPORT

Szombat (ifik: 14.00; felnőttcsapatok: 16.00)

Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Avasújvárosi Talna 
B.: Ciprian Danşa – Bihar megyei asszisztensek; m.: Liviu Năstruţ.

Vasárnap (ifik: 15.00; felnőttcsapatok: 17.00)

Avasfelsőfalui Energia – Pálfalvi Unirea 
Avasújvárosban rendezik; b.: Ciprian Rebegea – Lukács Levente, Dennis Gherman; m.: Claudiu Matei.

Csütörtök (ifik: 15.00; felnőttcsapatok: 17.00)

Mikolai Turul – Pusztadaróci Recolta 
Pusztadarócon rendezik.

Halasztották: Bélteki Ştiinţa – Luceafărul Decebal

LABDARÚGÓ LIGA 4 ELITE, 5. FORDULÓ, B-CSOPORT

Szombat (ifik: 13.00; felnőttcsapatok: 15.00)

Nagykárolyi VSK Victoria – Vetési Viitorul 
B.: Ştefan Báthory – Lukács Levente, Dennis Gherman; m.: Vigh József.

Szombat, ifik: 14.00

Tasnádi Unirea – Kálmándi Schwaben 
Kálmándok rendezik; b.: Raul Chiorean –Beniamin Marian, Botos Roland.

Vasárnap, felnőttcsapatok: 15.00

Tasnádi Unirea – Kálmándi Unirea 
Nagykárolyban rendezik; b.: Simon Elek – Ştefan Báthory, Mihai Sician; m.: Viorel Stoica.

Vasárnap (ifik: 15.00; felnőttcsapatok: 17.00)

Kaplonyi SE – Börvelyi Stăruinţa 
B.: Kovács Szabolcs – Sălăgean Norbert, Florin Moisa; m.: Gavril Rus.

Szaniszlói Recolta – Kaplonyi Fortuna 
B.: Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; m.: Eugen Halici.

LABDARÚGÓ LIGA 4, 4. FORDULÓ, A-CSOPORT 

Szombat

17.00: Óvári Someşul – Tasnádszántói Vulturii 
B.: Ciprian Rebegea – Marius Coman, Gabriel Sician; m.: Ionel Borz.

Vasárnap

14.00: Kismajtényi Crasna – Csanálosi Kneho 
B.: Pop Emánuel – Răzvan Miclăuş, ifjabb Sebastian Raţ; m.: Ioan Iuhas.

17.00: Újmárnai Platanul – Mezőfényi Fröhlich 
B.: George Chiorean – Ciprian Miron, Raul Chiorean; Remus Mândreanu.

17.00: Piskoli Unirea – Érendrédi Real 
B.: nagykárolyi játékvezető – Beniamin Marian, Réday Árpád; m.: Bâlc Csaba.

17.15: Érdengelegi Termala – Gencsi SE
B.: Marian Ciceu – Vlad Ardelean, Juhász Tibor; m.: Rozs Zoltán

Kedd

17.00: Nagykárolyi Victoria II – Csomaközi Schamagosch 
B.: Sălăgean Norbert – Cătălin Maxi, Florin Moisa.

Szabadnapos: Viitorul Lucăceni.

LABDARÚGÓ LIGA 4, 3. FORDULÓ, B-CSOPORT

Szombat

17.00: Szatmárudvari Someşul – Homoródi Codreana 
B.: Simon Elek – Andrei Sabo, Bátori Patrick; m.: Ioan Turtureanu.

17.00: Szamosdobi Voinţa – Apai Victoria 
B.: Marian Ciceu – Réday Árpád, Dănuţ Mihuţ; m.: Kegyes Tibor.

Vasárnap

14.00: Bábcai Voinţa – Turci Voinţa 
B.: Juhász Tibor – Vlad Ardelean, Marian Ciceu; m.: Nicolae Morar.

14.45: Batizi Sportul – Halmi Speranţa 
B.: Răzvan Bogdan – Cătălin Man, Ciprian Lauruk; m.: Alexandru Gherasim.

15.00: Aranyosmeggyesi Dacia – Erdődi Cetate 
B.: Adina Popa – Tóth Krisztián, Alex Estan; m.: Gheorghe Dumitraş.

17.15: Lázári Voinţa – Meggyesgombási Venus
B.: Răzvan Bogdan – Cătălin Man, Ciprian Lauruk; m.: Ziman Cornel.

LABDARÚGÓ LIGA 5, 2. FORDULÓ

Szombat

15.00: Luceafărul Decebal II – Szopori Dacia 
B.: Pop Emánuel – Florin Rentea, Alberto Bor; m.: Radu Chioreanu.

17.00: Érdengelegi Termala II – Szatmárhegyi Viitorul 
B.: George Chiorean – Raul Chiorean, Botos Roland; m.: Marcel Dorca.

Vasárnap

17.00: Érkávási Olimpia – Nagytarnai Înfrăţirea 
B.: Marius Mihai – Sebastian Petruţ, Botos Roland; m.: Vasile Racolţa.

17.00: Recolta II Szanosdara – Kökényesdi Ugocsa
B.: Alexandru Gherasim – Trella Zorán, Alin Lung; m.: Oscar Swarcz.

17.00: Nagymajtényi Gloria – Szárazberki Unirea 
B.: Pop Emánuel – ifjabb Sebastian Raţ, Răzvan Miclăuş; m.: Nicolae Şuta.

Avasfelsőfalu – Olimpia rangadóval indul a visszavágó
A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi fordulóinak a programja és a bíróküldés.
Élen a negyedosztályban a Victoria II
Élre állt a Nagykárolyi VSK Victoria második számú csapata a labdarúgó Liga 4 A-csoportjában, miután a 6. forduló hétfő délutáni mérkőzésén simán verte a sereghajtó Viitorul Lucăceni együttest.
Avasújváros és a Victoria az élen az odavágó fordulók végén
A Liga 4 Elite mindkét szériában pontegyenlőség alakult ki az üldözővel a táblázat élén, viszont a jobb gólkülönbségeknek köszönhetően Avasújváros és Nagykároly zártak az első helyen.
Cookie