19 °C

Érmekkel tértek haza Csíkszentdomokosról Gergely tanítványai

2022.12.04 - 12:21
Grebúr Kevin, Jeromos Álmos és Katócz Ingrid Kinga is éremmel tér haza
A Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub három cselgáncsozója is elutazott Gergely Attila edzővel Csíkszentdomokosra, ahol a helyi sportegyesület hetedik alkalommal rendezett serdülő- és gyerek korosztályos dzsúdótornát.

A csíkszentdomokosi Márton Áron Általános Iskola sportteremében zajló megmérettetésen Grebúr Kevin a 12 éves fiúk 50 kilogrammos súlycsoportjában tarolt és aranyérmet nyert. De az első helyen zárt Jeromos Álmos is, aki a 14 évesek 55 kilogrammos fiúk versenyszámában bizonyult a legjobbnak. Ugyanebben a korosztályban, a 63 kilogrammos lányok megmérettetésén Katócz Ingrid Kinga a döntőig menetelt, és ezüstérmet szerzett.
Innen a szerbiai Magyarkanizsára utaztak a sportolók, ahol a Vajdasági Birkózóakadémián zajlott egy nemzetközi verseny.

Szatmárnémeti Olimpia VSK

Cselgáncs: érmekkel tértek haza Terely tanítványai
Terely Mihály edző tanítványai három bronzéremmel tértek haza, és másik két sportoló a nyolcaddöntőig jutott el, a Bákóban rendezett U14-es és U16-os korosztályos egyéni bajnokságon.
Cselgáncs: erős tornán álltak dobogón Terely tanítványai
Jól teljesítettek a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub kis judokái a magyarországi Mórahalmon rendezett serdülő korosztályos országos nyílt rangversenyen, illetve a diák A és diák B korosztályos nyílt Magyar Kupán.
Cselgáncs: harmadik helyen a szatmárnémeti válogatott
Közös csapatot állítottak fel a Szatmárnémetiben működő sportegyesületek dzsúdó-szekciói, és így vettek részt az U13-as korosztályos bajnokság regionális selejtezőjének első fordulójában.