Mihály
1USD = 4.63 RON

Elődöntőben a nagykárolyi lányok

2021.02.16 - 10:18
Két mérkőzésre van a Nagykárolyi VSK női asztalitenisz-csapata attól, hogy feljusson az A-osztályba.

Mircea Podoba edző tanítványai, Dari Helga, Fejős Anna, Ferenczy Zita, Andreea Turner, Ayana Rad és Alexandra Comiati ugyanis az első helyen zárt B-osztály alapszakaszában, így az elődöntőben folytatja a rájátszásában.
A bajnokság visszavágóját egyébként az elmúlt napokban rendezték a Bákó megyei Moineștien, ahol a nagykárolyiak ugyan kikaptak 3–1-re a Farul Konstanca csapatától, de sorra verték a Szászmedgyesi CSM-t (3–2), a Comunal Újszentest (3–1), a LPS Konstancát (3–1), a Dunarwa Giurgiut (3–0), a CSM Buzăut (3–1) és a házigazda CSM Moinești II-t (3–1). A visszavágó tornán a második helyen zártak a nagykárolyi lányok, viszont az összetett táblázatban 27 ponttal az elsők lettek, megelőzve a Farul (26), a Szászmedgyes (25) és a Temes megyei Újszentes (21) csapatát
A bajnoki rájátszás elődöntőjében az újszentesiek ellen játszanak oda-visszavágót a nagykárolyiak, a másik ágon pedig Farul – Szászmedgyes párharcot rendeznek. A győztesek feljutnak az A-osztályban, de lejátsszák az egymás elleni B-osztyályos döntőt, míg az elődöntők vesztesei a 3. helyért küzdenek.

Bariban készülnek a Szuperligára a lányok
Megkezdte a felkészülést az első Szuperligás idényre a Nagykárolyi VSK Victoria női asztalitenisz-csapata.
Bronzérem a Romania Top 16-ról
Bronzérmet szerzett a Szopori Armand sportegyesület asztaliteniszezője, Czigler Albert, a Slatinán rendezett Romania Top 16 meghívásos versenyen.
Bronzérmes a szopori asztaliteniszező
Bronzérmet szerzett a Szopori Armand ACS asztaliteniszcsapata a Buzăuban rendezett Ezüstpaletta elnevezésű országos versenyen.