×
2024. 04 20.

Debrecenben zárták az évet a lányok

2021.12.21 - 12:36
Immár hagyománnyá vált, hogy a Szatmárnémeti Thomas Gym Sportklub Debrecenben, a Szivárvány SE által rendezett Jégvirág fitness-versenyen zárja az évadot.

Nem történhetett ez másként idén sem, és Marius Thomas edző vezetésével hat sportoló állt a zsűri elé az elmúlt hétvégi, kadett korosztályos megmérettetésen.
A szatmári egyesület vezetője elmondta, idén a gyakorlatok nehézségi fokozatának függvényében három osztályba sorolták korosztályonként a nevezőket. A-osztályba szerepelhettek a legmagasabb nehézségi fokozattal készülő tornászlányok, a B-osztályban a közép-, a C-osztályban pedig az alacsonyabb nehézségi fokozatú programmal érkező sportolók – ide sorolták a show dance csoportot is.
A szatmári lányok mindhárom osztályban dobogós helyet fogtak. Az A-osztályban Andreea Gnandt ezüstérmet nyert a 11–14 évesek korosztályában, míg klubtársa, Livia Păcurar a harmadik helyen zárt ugyanitt.
A B-osztályban Nagy Regina megnyerte a 11–14 évesek versenyét, a 8–11 évesek között pedig Iva Casandra Paşcalău ezüstérmes lett. Nem sikerült dobogóra állnia, de bejutott a döntőbe a 8 éves Anastasia Bonea is.
A C-osztályban a még mindig kezdőnek számító Delia Surducan is bejutott a hatos döntőben, de nem sikerült érmes helyen zárnia.
„Án úgy értékelem, hogy a 2021-es év is tele volt számunkra kellemes élményekkel és jó eredményekkel. Én azt kívánom a klubunk sportolóink, hogy jövőre is legalább ilyen eredményesek legyünk, és ehhez sok egészséget kívánok minden sportolómnak és klubtagnak” – mondta Marius Thomas vezetőedző, a Thomas Gym SK elnöke.

Vb-érmekkel tértek haza a táncosok
A Tánc Világszövetsége (WDA) által rendezett világbajnokságon léptek zsűri elé Soroksáron a szatmárnémeti Thomas Gym hat sportolója, fitnesz akrobata-show kategóriában.
Vb-érmekkel tértek haza a szatmári fitnesz-tornászlányok
Egy világbajnoki, és további négy érmet szereztek meg a Szatmárnémeti Thomas Gym sportolói a Nemzetközi Naturál Testépítő-szövetség (INBA) égisze alatt rendezett bukaresti világtornán, amelyen közel 200 versenyző mérkőzött meg egymással.
Két arany, két ezüst a szatmári tornászlányoknak
A Nemzetközi Naturál Testépítő Szövetség (INBA) égisze alatt rendezett Hungarian INBA Elite Tour&Pro Show 2021 elnevezésű nemzetközi versenyen léptek a zsűri elé a Szatmárnémeti Thomas Gym fitness-tornászai.