×
2022. 05 19.
Csütörtök
Ivó, Milán
4 °C
Derült
1EUR = 4.95 RON
1USD = 4.70 RON
100HUF = 1.29 RON
Sport

Bihari bírók Vetésen és Pusztadarócon

2022.05.13 - 13:26
Megosztás:
Bihari bírók Vetésen és Pusztadarócon
A labdarúgó megyei bajnokságok hétvégi mérkőzéseinek a bíróküldése.

LIGA 4 ELITE, PLAYOFF, 4. FORDULÓ

Szombat 

11.00: Avasújvárosi Talna – Kaplonyi AFC  
B.: Ştefan Báthory – Claudiu Matei, Nagy Szabolcs; m.: Marcel Andreica.

16.00: Vetési Viitorul – Nagykárolyi VSK Victoria 
B.: Rareş Vidican – Ciprian Danşa, Alexandru Corb; m.: Pataki Zoltán

16.00: Avasfelsőfalui Energia – Tasnádi Unirea 
B.: Ciprian Gelu Rebegea – Lukács Levente, Pop Emánuel; m.: Liviu Năstruţ.

Vasárnap

16.00: Pusztadaróci Recolta – Olimpia 1921 
B.: Marius Omuţ – Octavian Şovre, Radu Paşcu; m.: Vigh József

LIGA 4 ELITE. PLAYOUT, 3. FORDULÓ 

Szombat 

11.00: Bélteki Ştiinţa – Kaplonyi Fortuna 
B.: Răzvan Bogdan – Bogdan Sas, Andrei Sabo; m.: Ionel Borz.

16.00: Pálfalvi Unirea – Mikolai Turul 
B.: Simon Elek – Bátori Patrick, Denis Gherman; m.: Eugen Halici.

18.00: Börvelyi Stăruinţa – Luceafărul Decebal 
B.: Bogdan Dragoş – Réday Árpád, Marian Ciceu; m.: Kegyes Tibor.

Vasárnap 

18.00: Kálmándi Schwaben – Szaniszlói Recolta 
B.: Kovács Szabolcs – Denis Gherman, Bátori Patrick; m.: Remus Mândreanu.

LIGA 4, A-CSOPORT, 18. FORDULÓ 

Péntek

19.00: Csanálosi Kneho – Gencsi SE
B.: Marius Coman – Ciprian Gelu Rebegea, Pop Emánuel; m.: Viorel Stoica.

Szombat

18.00: Érdengelegi Termala – Viitorul Lucăceni
B.: Ionel Popa – George Chiorean, Sălăgean Norbert; m.: Marcel Dorca.

Vasárnap

15.00: Mezőfényi Fröhlich – Érendrédi Real 
B.: Kopriva Zsolt – Botos Roland, Jennifer Damian; m.: Cseh Sándor.

16.00: Nagykárolyi Victoria II – Újmárnai Platanul 
B.: Raul Chiorean – Tóth Kristian, Tudor Popescu; m.: Kovács Szabolcs.

18.00: Tasnádszántói Vulturii – Piskolti Unirea 
B.: Tudor Radu – Daniel Grishaber, Florin Moisa; m.: Gavril Rus.

18.00: Kismajtényi Crasna – Csomaközi Schamagosch 
B.: Alin Peter – Juhász Tibor, Iulian Peter; m.: Nicolae Morar.

Szabadnapos: Óvári Someşul.

LIGA 4, B-CSOPORT, 16. FORDULÓ 

Szombat

17.00: Szatmárnémeti LPS – Bábcai Voinţa 
B.: Ştefan Báthory – Vlad Ardelean, Jennifer Damian; m.: Cornel Ziman.

18.00: Halmi Speranţa – Turci Voinţa 
B.: Marius Mihai – Florin Raţiu, Alin Lung; m.: Vasile Racolţa.

18.00: Szatmárudvari Someşul – Szamosdobi Voinţa 
B.: Claudiu Matei – Nagy Szabolcs, Răzvan Miclăuş; m.: Alexandru Gherasim.

Vasárnap

16.00: Batizi Sportul – Erdődi Cetate 800 
B.: Ciprian Gelu Rebegea – Mihai Sician, Ardelean Vlad; m.. Ioan Turtureanu.

Halasztották
Lázári Voinţa – Aranyosmeggyesi Dacia 
Homoródi Codreana – Apai Victoria 

LIGA 5, 15. FORDULÓ 

Vasárnap

14.00: Recolta II-Szamosdara – Nagymajtényi Gloria 
B.: Simon Elek – Claudiu Matei, Trella Zorán; m.: Oscar Swarcz.

15.00: Nagytarnai Înfrăţirea – Szatmárhegyi Viitorul 
B.: Bauer József – Bauer Adalbert, Florin Rentea; m.: Nicolae Şuta.

15.00: Érkávási Olimpia – Luceafărul Decebal II
B.: Sălăgean Norbert – Ionel Popa, George Chiorean; m.: Rozs Zoltán.

17.00: Szárazberki Unirea – Szopori Dacia 
B.: Simon Elek – Marcel Sician, Trella Zorán; m.: Radu Chioreanu.

18.00: Kökényesdi Ugocsa – Érdengelegi Termala II
B.: Bauer József – Bauer Adalbert, Florin Rentea; m.: Kegyes Adalbert.

Az első csapatot verte a „kistestvér”
Hat mérkőzést megrendeztek szerdán a labdarúgó Román Kupa megyei selejtezőjének az első fordulójában, és két meccsen született meglepetés-eredmény.
Augusztus 27-én rajtol majd a Liga 3 következő idénye
Három hónap nyári szünet vár a Liga 3-as csapatokra, akik ebben a hónapban befejezik, és a következő idényben is a harmadik vonalban folytatják szereplésüket.
Kezdődnek a megyében a Román Kupa-küzdelmek
Nyolc mérkőzést játszanak szerdán és csütörtökön labdarúgó Román Kupa megyei selejtezőjének első fordulójában.
Cookie